Drywa Beton towarowy

Producent betonu
i wyrobów betonowych

 

Informacja dla Klientów

Od 1 stycznia 2020 r. , zgodnie z ustawą z dnia 4 lipca 2019 r.        o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. poz.1520), wystawianie faktury dokumentującej sprzedaż dla podatnika VAT , która uprzednio była zaewidencjowana przy użyciu kasy rejestrujacej , będzie uzależniona od zamieszczania na paragonie fiskalnym numeru NIP nabywcy.

Drywa Sp. z o.o.


Zobacz ofertę

Od 01.05.2023 do 03.05.2023 firma będzie nieczynna.


Planujesz inwestycję?

zachęcamy do skontaktowania się z naszym działem sprzedaży
oraz umówieniem się na spotkanie w celu ustalenia szczegółów.

Zadzwoń: 603 094 232 lub 58 681 67 54

Czym się zajmujemy


Przedsiębiorstwo powstało w 1984 roku. W pierwszych latach działalności świadczyliśmy usługi betoniarskie i murarskie, produkowaliśmy pustaki, kładliśmy tynki.

Aktualnie specjalizacją naszej firmy jest produkcja betonu towarowego i produkcja elementów studzienek kanalizacyjnych. Asortyment firmy obejmuje również bloczki betonowe, pustaki, rury przepustowe, elementy drogowe i wiele innych wyrobów betonowych.


Więcej o firmie

Wyroby betonowe
do ogrodu


Nasze wyroby betonowe do ogrodu charakteryzują się wyjątkową odpornością na warunki atmosferyczne - jest to więc zakup na lata. Donice i wazony można wykorzystać nie tylko do ogrodu, ale i jako dekoracje na tarasy i balkony. Oferujemy również figury betonowe - spójne i estetyczne połączenie donic z figurkami dekoracyjnymi, które wraz z dobraną kompozycją kwiatową mogą całkiem zmienić oblicze ogrodu.


Nasze wyroby i usługi doceniane sa w całej Polsce.
Nasi stali współpracownicy nie ukrywają swojego zadowolenia.

Formularz kontaktowy