O firmie

Przedsiębiorstwo powstało w 1984 roku. W pierwszych latach działalności świadczyliśmy usługi betoniarskie i murarskie, produkowaliśmy pustaki, kładliśmy tynki. Wraz z biegiem lat firma rozwijała się poszerzała swój asortyment o prefabrykaty betonowe. Dziś główną specjalizacją naszej firmy jest produkcja betonu towarowego i produkcja elementów studzienek kanalizacyjnych. Są to dwa główne temat, w których zebraliśmy największe doświadczenie.

Wraz z rozwojem i produkcją musieliśmy sprostać wymaganiom obowiązujących norm i przepisów dotyczących produkcji elementów prefabrykowanych i betonu towarowego. W firmie została wprowadzona zakładowa kontrola produkcji mająca na celu usprawnić proces produkcji, kontrolować dostawy surowców, kontrolować wyprodukowany wyrobu. Nasze laboratorium na bieżąco przeprowadza badania mające potwierdzić, że dany wyrób spełnia swoje właściwości i jest wyprodukowany zgodnie z obowiązującymi normami. Na wyroby, które nie określa norma uzyskaliśmy Krajową Ocenę Techniczną, która dopuszcza wyrób do obrotu.

Asortyment naszej firmy nie kończy się jednak na betonie towarowym i studzienkach kanalizacyjnych. W swojej ofercie posiadamy bloczki, pustaki betonowe niezbędne do budowy ścian fundamentowych, ścian piwnic. Elementy drogowe typu płyty iomb i płyty drogowe do tworzenia dróg dojazdowych, placów, parkingów. Elementy sieci wodociągowych w postaci rur betonowych, które najczęściej wykorzystywane do odprowadzenia wód opadowych, rozbudowy instalacji kanalizacyjnej.

Znaleźć u nas można również elementy dekoracyjne do ogrodu, elementy infrastruktury drogowej, elementy małej architektury. Figurki betonowe, słupek graniczny, pas drogowy, płytki betonowe, stopnie skarpowe.

Tworzymy również elementy prefabrykowane betonowe wg specjalnego zamówienia. Dostosowujemy odpowiednie produkty do potrzeb klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktem z naszym biurem obsługi.